▶Microprocessus Energeticus Servator Provectus Solum in Instrumento Texano Praesto; Consumptio Parva
▶Ostentatio atramenti electronici et usque ad tres vel quattuor colores albo-nigro-virginosum vel albo-nigro-virginosum/y praesto.
▶Communicatio bidirectionalis sine filis inter systema tuum et monitorem
▶Multilinguis aptus, Informationem Complexam Monstrare Potens
▶Officia Ornamenti et Designationis Contenti Adaptabilis (OEM et ODM)
▶LED micans ad indicatorem admonendum
▶Sustentatum a Tabula cum Adaptatore
▶Facile Installatur, Integratur et Sustinetur
Suggestus centralis moderationis in nube EATACCN te sinit exemplaria inscriptionum renovare et designare, quae constitutionem horarii, mutationem pretiorum in magna copia, et integrationem API cum systemate tuo POS/ERP sustinent.
Protocollum nostrum sine filo propter technologiam innovativam minus energiae consumit et infrastructuram ESL, elementum clavem tabernae connexae, adhibet, quod venditoribus permittit ut directe cum clientibus suis in puncto decisionis coniungantur. Nostrae inscriptiones electronicae pro pluteis cum LED vel sine LED, pro necessitate tua, praesto sunt.
SPECIFICATIO GENERALIS
| Magnitudo Scrinii | 2.13-unciae |
| Pondus | XXXIII grammata |
| Aspectus | Scutum Frame |
| Microprocessus | Instrumentum Texanum |
| Materia | ABS |
| Dimensio Totalis | 72.8*34.5*13mm / 2.86*1.36*0.51 pollices |
| OPERATIO | |
| Temperatura Operativa | 0-40°C |
| Tempus Vitae Batteriae | Anni V-X (duae-quattuor renovationes per diem) |
| Batteria | CR2450*2ea (Pilae Substituibiles) |
| Potestas | 0.1W |
*Tempus diuturnitatis pilae a frequentia renovationum pendet.
| OSTENDE | |
| Area Ostentationis | 48 x 23.1 mm / 2.13 pollices |
| Color Ostentationis | Niger et Albus et Ruber / Niger et Albus et Flavus |
| Modus Ostentationis | Ostentatio Matricis Punctorum |
| Resolutio | 250 × 122 pixelorum |
| DPI | CLXXXIII |
| Aquae Resistentia | IP53 |
| Lux LED | Nullus |
| Angulus Visionis | > 170° |
| Tempus Refectionis | XVI secunda |
| Consumptio Energiae Refectionis | 8 mA |
| Lingua | Multi-Linguae Praesto |
In hodierno ambitu venditionum, anteire maximi momenti est, et hoc saepe novas technologias requirit. Inter progressus recentioribus annis maxime excitantes fuerunt inscriptiones electronicae in pluteis (ESL), solutio digitalis quae inscriptiones chartaceae traditionales in pluteis substituit. In hoc articulo, multa commoda inscriptionum electronicarum in pluteis exploramus et quomodo industriam venditionum mutant.
Venditores felicissimi sciunt praebere experientiam emptorum eximiam clavem esse ad augendas venditiones et fidelitatem erga marcam aedificandam. Etiquettae electronicae in pluteis partes vitales agunt in hoc, experientiam emptorum multis modis emendando. Exempli gratia, emptores facile pretia et singula productorum legere possunt, quod eis adiuvare potest ut decisiones emptionis bene fundatas faciant. Praeterea, inscriptiones electronicae in pluteis informationes utiles de producto, ut disponibilitatem, ingredientia et informationes nutritionales, praebere possunt, adiuvantes emptores ut decisiones emptionis bene fundatas faciant.
Denique, pittacia electronica in pluteis plurima commoda venditoribus omnis generis et magnitudinis offerunt. Ab augendis accuratis et efficientiis ad sumptus conservandos et margines lucri augendos, pittacia electronica in pluteis potens solutio venditionis sunt quae adiuvare potest ad transformandum quodvis negotium. Agnitis multis commodis huius technologiae innovativae, venditores praecedere et florere possunt in ambitu venditionis celeriter mutante et semper mutante.