▶Microprocessus Energeticus Servator Provectus Solum in Instrumento Texano Praesto; Consumptio Parva
▶Ostentatio atramenti electronici et usque ad tres vel quattuor colores praestoA/N/R vel A/N/R/Y
▶Communicatio bidirectionalis sine filis inter systema tuum et monitorem
▶Multilinguis aptus, Informationem Complexam Monstrare Potens
▶Officia Ornamenti et Designationis Contenti Adaptabilis (OEM et ODM)
▶LED micans ad indicatorem admonendum
▶Sustentatum a Tabula cum Adaptatore
▶Facile Installatur, Integratur et Sustinetur
Suggestus centralis moderationis in nube EATACCN te sinit exemplaria inscriptionum renovare et designare, quae constitutionem horarii, mutationem pretiorum in magna copia, et integrationem API cum systemate tuo POS/ERP sustinent.
Protocollum nostrum sine filo propter technologiam innovativam minus energiae consumit et infrastructuram ESL, elementum clavem tabernae connexae, adhibet, quod venditoribus permittit ut directe cum clientibus suis in puncto decisionis coniungantur. Nostrae inscriptiones electronicae pro pluteis cum LED vel sine LED, pro necessitate tua, praesto sunt.
SPECIFICATIO GENERALIS
| Magnitudo Scrinii | 1.54 pollices |
| Pondus | 26 grammata |
| Aspectus | Scutum Frame |
| Microprocessus | Instrumentum Texanum |
| Materia | ABS |
| Dimensio Totalis | 53.5*38.8*15mm / 2.1*1.53*0.59 pollices |
| OPERATIO | |
| Temperatura Operativa | 0-40°C |
| Tempus Vitae Batteriae | Anni V-X (duae-quattuor renovationes per diem) |
| Batteria | CR2450*2ea (Pilae Substituibiles) |
| Potestas | 0.1W |
*Tempus diuturnitatis pilae a frequentia renovationum pendet.
| OSTENDE | |
| Area Ostentationis | 26.9 x 26.9 mm / 1.54 pollices |
| Color Ostentationis | Niger et Albus et Ruber / Niger et Albus et Flavus |
| Modus Ostentationis | Ostentatio Matricis Punctorum |
| Resolutio | 200 × 200 pixelorum |
| DPI | CLXXXIII |
| Aquae Resistentia | IP53 |
| Lux LED | Nullus |
| Angulus Visionis | > 170° |
| Tempus Refectionis | XVI secunda |
| Consumptio Energiae Refectionis | 8 mA |
| Lingua | Multi-Linguae Praesto |
Accurationem auge
Unum ex praecipuis commodis inscriptionum electronicarum in pluteis est quod maiorem accuratiam praebent, adiuvantes ad errores cum inscriptione manuali coniunctos eliminandos. Exempli gratia, error humanus saepe ad pretia falsa ducit, quae ad clientes deceptos et reditus amissos ducit. Cum inscriptionibus electronicis in pluteis, venditores pretia et alias informationes in tempore reali renovare possunt, curantes ut omnia accurata et recentissima sint.
Flexibilitas maior
Aliud commodum magnum inscriptionum electronicarum in pluteis est flexibilitas quam offerunt. Venditores pretia vel informationes de mercibus facile mutare possunt prout opus est, quod utile est praesertim tempore frequentissimo vel venditionibus feriatis. Haec facultas venditoribus permittit ut celerius ad condiciones mercatus respondeant, augentes venditiones et lucra.
Quod est tempus ductionis medium?
Pro exemplaribus, tempus productionis est circiter dies VII-XIV. Pro productione magna, tempus productionis est dies XX-XXX post acceptum depositum. Tempora productionis valent cum (1) depositum tuum accepimus, et (2) approbationem tuam finalem pro productis tuis habemus. Si tempora nostra productionis non congruunt cum termino tuo, libenter nobiscum de tractatione contactum fac. Omnibus in casibus conabimur necessitatibus tuis satisfacere. Plerumque id facere possumus.
Potesne documenta pertinentia praebere?
Ita, pleraque documenta praebere possumus, inter quae Certificata Analyseos/Conformitatis; Assicurationem; Originem, et alia documenta exportationis ubi requiruntur.