▶Communica cum unitatibus ESL automatice in configuratione initiali
▶Communicatio bidirectionalis celeris
▶Facilis installatio, inser et utere. Magna capacitas et lata opertio.
| Specificatio Generalis | |
| Modellum | YAP-01 |
| Frequentia | 2.4GHz-5GHz |
| Tensio Operativa | 4.8-5.5V |
| Protocollum | Zigbee (privatum) |
| Microprocessus | Instrumentum Texanum |
| Materia | ABS |
| Dimensiones totales (mm) | 178*38*20mm |
| Operationalis | |
| Temperatura Operativa | 0-50⁰C |
| Celeritas Wifi | 1167Mbps |
| Operimentum intra aedes | Triginta-XL metra |
| POE | Auxilium |