▶Microprocessus Energeticus Servator Provectus Solum in Instrumento Texano Praesto; Consumptio Parva
▶Ostentatio atramenti electronici et usque ad tres colores praestoA/N/R vel A/N/R
▶Communicatio bidirectionalis sine filis inter systema tuum et monitorem
▶Multilinguis aptus, Informationem Complexam Monstrare Potens
▶Dispositio et Contenta Adaptabilia
▶LED micans ad indicatorem admonendum
▶Sustentatum a Tabula cum Adaptatore
▶Facile Installatur, Integratur et Sustinetur
EATACCN suggestus moderationis centralizatae in nube ad exemplaria inscriptionum designanda et renovanda, constitutionem schedulae sustinendam, mutationem magnam, et POS/ERP per API coniunctam.
Protocollum nostrum sine filo propter eius intelligentiam temporis minus energiae consumit et infrastructuram ESL, elementum clavem tabernae connexae, adhibet, quo venditoribus permittatur ut directe cum clientibus suis in puncto decisionis coniungantur. Nostrae inscriptiones electronicae pro pluteis cum LED vel sine LED praesto sunt.
SPECIFICATIO GENERALIS
| Magnitudo Scrinii | 2.13 pollices |
| Pondus | XXXII grammata |
| Aspectus | Scutum Frame |
| Microprocessus | Instrumentum Texanum |
| Materia | ABS |
| Dimensio Totalis | 71*34.5*11.2/2.79*1.36*0.44 pollices |
| OPERATIO | |
| Temperatura Operativa | 0-40°C |
| Tempus Vitae Batteriae | Anni V-X (duae-quattuor renovationes per diem) |
| Batteria | CR2450*2ea (Pilae Substituibiles) |
| Potestas | 0.1W |
*Tempus diuturnitatis pilae a frequentia renovationum pendet.
| OSTENDE | |
| Area Ostentationis | 48 x 23.1 mm / 2.13 pollices |
| Color Ostentationis | Niger et Albus et Ruber / Niger et Albus et Flavus |
| Modus Ostentationis | Ostentatio Matricis Punctorum |
| Resolutio | 250 × 122 pixelorum |
| DPI | CLXXXIII |
| Aquae Resistentia | IP54 |
| Lux LED | Septem colorum LED |
| Angulus Visionis | > 170° |
| Tempus Refectionis | XVI secunda |
| Consumptio Energiae Refectionis | 8 mA |
| Lingua | Multi-Linguae Praesto |
Melior experientia emptoris
Venditores felicissimi sciunt praebere experientiam emptorum eximiam clavem esse ad augendas venditiones et fidelitatem erga marcam aedificandam. Etiquettae electronicae in pluteis partes vitales agunt in hoc, experientiam emptorum multis modis emendando. Exempli gratia, emptores facile pretia et singula productorum legere possunt, quod eis adiuvare potest ut decisiones emptionis bene fundatas faciant. Praeterea, inscriptiones electronicae in pluteis informationes utiles de producto, ut disponibilitatem, ingredientia et informationes nutritionales, praebere possunt, adiuvantes emptores ut decisiones emptionis bene fundatas faciant.
Sumptus conservati
Etiquettae electronicae in pluteis etiam significantes sumptus conservare possunt longo tempore. Cum etiquettae automatariae sint, minus laboris requirunt quam etiquettae chartacee traditionales. Hoc significat venditores sumptus laboris conservare posse dum iacturam cum etiquettabus chartaceis coniunctam minuunt. Praeterea, etiquettae electronicae in pluteis pretia accurata praebent, quae periculum damnorum ob errores pretiorum minuere potest.
Flexibilitas maior
Aliud commodum magnum inscriptionum electronicarum in pluteis est flexibilitas quam offerunt. Venditores pretia vel informationes de mercibus facile mutare possunt prout opus est, quod utile est praesertim tempore frequentissimo vel venditionibus feriatis. Haec facultas venditoribus permittit ut celerius ad condiciones mercatus respondeant, augentes venditiones et lucra.
Conservatio inscriptionum electronicarum in pluteis maximi momenti est ad earum accuratam et fidelitatem conservandam. ESLs valde sensibiles sunt et curam atque tractationem debitam requirunt ut recte fungantur. Opera conservationis quotidianae includunt purgationem monitoris et curam ut fons potentiae recte fungatur. ESLs rasuris obnoxiae sunt, quae functionem monitoris impedire possunt, itaque magni momenti est eas cum cura tractare.
Programmata computatralia regulariter renovanda sunt ut accurate pretia et copiae imagines ostendant. Programmata etiam alias functiones magni momenti, ut tempus mutationum pretiorum, moderantur, ergo ea renovari maximi momenti est.