▶Microprocessus Energeticus Servator Provectus Solum in Instrumento Texano Praesto; Consumptio Parva
▶Ostentatio atramenti electronici et usque ad tres vel quattuor colores albo-nigro-virginosum vel albo-nigro-virginosum/y praesto.
▶Communicatio bidirectionalis sine filis inter systema tuum et monitorem
▶Multilinguis aptus, Informationem Complexam Monstrare Potens
▶Officia Ornamenti et Designationis Contenti Adaptabilis (OEM et ODM)
▶LED micans ad indicatorem admonendum
▶Sustentatum a Tabula cum Adaptatore
▶Facile Installatur, Integratur et Sustinetur
Suggestus centralis moderationis in nube EATACCN te sinit exemplaria inscriptionum renovare et designare, quae constitutionem horarii, mutationem pretiorum in magna copia, et integrationem API cum systemate tuo POS/ERP sustinent.
Protocollum nostrum sine filo propter technologiam innovativam minus energiae consumit et infrastructuram ESL, elementum clavem tabernae connexae, adhibet, quod venditoribus permittit ut directe cum clientibus suis in puncto decisionis coniungantur. Nostrae inscriptiones electronicae pro pluteis cum LED vel sine LED, pro necessitate tua, praesto sunt.
SPECIFICATIO GENERALIS
| Magnitudo Scrinii | 2.66 pollices |
| Pondus | XXXVIII grammata |
| Aspectus | Scutum Frame |
| Microprocessus | Instrumentum Texanum |
| Materia | ABS |
| Dimensio Totalis | 90.7 × 42.8 × 11.2 mm |
| OPERATIO | |
| Temperatura Operativa | 0-40°C |
| Tempus Vitae Batteriae | Anni V-X (duae-quattuor renovationes per diem) |
| Batteria | CR2450*2ea (Pilae Substituibiles) |
| Potestas | 0.1W |
*Tempus diuturnitatis pilae a frequentia renovationum pendet.
| OSTENDE | |
| Area Ostentationis | 59.5 × 30.1 mm / 2.66 pollices |
| Color Ostentationis | Niger et Albus et Ruber / Niger et Albus et Flavus |
| Modus Ostentationis | Ostentatio Matricis Punctorum |
| Resolutio | 250 × 122 pixelorum |
| DPI | CLXXXIII |
| Aquae Resistentia | IP54 |
| Lux LED | Septem colorum LED |
| Angulus Visionis | > 170° |
| Tempus Refectionis | XVI secunda |
| Consumptio Energiae Refectionis | 8 mA |
| Lingua | Multi-Linguae Praesto |
In hodierno ambitu venditionum, anteire maximi momenti est, et hoc saepe novas technologias requirit. Inter progressus recentioribus annis maxime excitantes fuerunt inscriptiones electronicae in pluteis (ESL), solutio digitalis quae inscriptiones chartaceae traditionales in pluteis substituit. In hoc articulo, multa commoda inscriptionum electronicarum in pluteis exploramus et quomodo industriam venditionum mutant.
1. Accurationem auge
Unum ex praecipuis commodis inscriptionum electronicarum in pluteis est quod maiorem accuratiam praebent, adiuvantes ad errores cum inscriptione manuali coniunctos eliminandos. Exempli gratia, error humanus saepe ad pretia falsa ducit, quae ad clientes deceptos et reditus amissos ducit. Cum inscriptionibus electronicis in pluteis, venditores pretia et alias informationes in tempore reali renovare possunt, curantes ut omnia accurata et recentissima sint.
2. Efficientiam auge
Aliud commodum magnum inscriptionum electronicarum in pluteis est quod maiorem efficaciam offerunt. In ambitu venditionis traditionali, operarii horas impendere debent inscriptiones chartaceas manu substituendo, quod tempus consumit et erroribus obnoxium est. Sed cum inscriptionibus electronicis in pluteis, hic processus automatus est, tempus pretiosum conservans et totum processum simplificans.