▶Microprocessus Energeticus Servator Provectus Solum in Instrumento Texano Praesto; Consumptio Parva
▶Ostentatio atramenti electronici et usque ad tres colores praestoA/N/R vel A/N/R
▶Communicatio bidirectionalis sine filis inter systema tuum et monitorem
▶Multilinguis aptus, Informationem Complexam Monstrare Potens
▶Dispositio et Contenta Adaptabilia
▶LED micans ad indicatorem admonendum
▶Sustentatum a Tabula cum Adaptatore
▶Facile Installatur, Integratur et Sustinetur
EATACCN suggestus moderationis centralizatae in nube ad exemplaria inscriptionum designanda et renovanda, constitutionem schedulae sustinendam, mutationem magnam, et POS/ERP per API coniunctam.
Protocollum nostrum sine filo propter eius intelligentiam temporis minus energiae consumit et infrastructuram ESL, elementum clavem tabernae connexae, adhibet, quo venditoribus permittatur ut directe cum clientibus suis in puncto decisionis coniungantur. Nostrae inscriptiones electronicae pro pluteis cum LED vel sine LED praesto sunt.
SPECIFICATIO GENERALIS
| Magnitudo Scrinii | 2.9 pollices |
| Pondus | 45 grammata |
| Aspectus | Scutum Frame |
| Microprocessus | Instrumentum Texanum |
| Materia | ABS |
| Dimensio Totalis | 90.8*42.9*13.7mm / 3.57*1.69*0.54 pollices |
| OPERATIO | |
| Temperatura Operativa | 0-40°C |
| Tempus Vitae Batteriae | Anni V-X (duae-quattuor renovationes per diem) |
| Batteria | CR2450*2ea (Pilae Substituibiles) |
| Potestas | 0.1W |
*Tempus diuturnitatis pilae a frequentia renovationum pendet.
| OSTENDE | |
| Area Ostentationis | 66.3 × 28.5 mm / 2.9 pollices |
| Color Ostentationis | Niger et Albus et Ruber / Niger et Albus et Flavus |
| Modus Ostentationis | Ostentatio Matricis Punctorum |
| Resolutio | 296 × 128 pixelorum |
| DPI | CLXXXIII |
| Aquae Resistentia | IP53 |
| Lux LED | Nullus |
| Angulus Visionis | > 170° |
| Tempus Refectionis | XVI secunda |
| Consumptio Energiae Refectionis | 8 mA |
| Lingua | Multi-Linguae Praesto |
Denique, unum ex maximis commodis inscriptionum electronicarum in pluteis est potentia augendi margines lucri. Per minuendo errores pretiorum, augendam efficientiam et praebendam meliorem experientiam emptoribus, inscriptiones electronicae in pluteis venditoribus adiuvare possunt ut venditiones augeant et sumptus minuant. Haec coniunctio ad maiores margines lucri ducere potest, quae ad stabilitatem et successum diuturnum necessariae sunt.
Concludendo, pittacia electronica in pluteis instrumentum validum sunt ad inventarium administrandum et informationem de pretiis clientibus praebendam. Attamen, curam propriam requirunt ut efficaciter fungi perseverent. His consiliis secutis, negotia pittacia electronica in pluteis in bono ordine conservare, periculum errorum minuere et commoda quae clientibus et operariis praebent augere possunt.