▶Microprocessus Energeticus Servator Provectus Solum in Instrumento Texano Praesto; Consumptio Parva
▶Ostentatio atramenti electronici et usque ad tres colores praestoA/N/R vel A/N/R
▶Communicatio bidirectionalis sine filis inter systema tuum et monitorem
▶Multilinguis aptus, Informationem Complexam Monstrare Potens
▶Dispositio et Contenta Adaptabilia
▶LED micans ad indicatorem admonendum
▶Sustentatum a Tabula cum Adaptatore
▶Facile Installatur, Integratur et Sustinetur
EATACCN suggestus moderationis centralizatae in nube ad exemplaria inscriptionum designanda et renovanda, constitutionem schedulae sustinendam, mutationem magnam, et POS/ERP per API coniunctam.
Protocollum nostrum sine filo propter eius intelligentiam temporis minus energiae consumit et infrastructuram ESL, elementum clavem tabernae connexae, adhibet, quo venditoribus permittatur ut directe cum clientibus suis in puncto decisionis coniungantur. Nostrae inscriptiones electronicae pro pluteis cum LED vel sine LED praesto sunt.
SPECIFICATIO GENERALIS
| Magnitudo Scrinii | 7.5 pollices |
| Pondus | 201 grammata |
| Aspectus | Scutum Frame |
| Microprocessus | Instrumentum Texanum |
| Materia | ABS |
| Dimensio Totalis | 183*118*11.2 / 7.2*4.65*0.44 pollices |
| OPERATIO | |
| Temperatura Operativa | 0-40°C |
| Tempus Vitae Batteriae | Anni V-X (duae-quattuor renovationes per diem) |
| Batteria | CR2450*4ea (Pilae Substituibiles) |
| Potestas | 0.1W |
*Tempus diuturnitatis pilae a frequentia renovationum pendet.
| OSTENDE | |
| Area Ostentationis | 162.6 × 97.3 mm / 7.5 pollices |
| Color Ostentationis | Niger et Albus et Ruber / Niger et Albus et Flavus |
| Modus Ostentationis | Ostentatio Matricis Punctorum |
| Resolutio | 640 × 384 pixelorum |
| DPI | CLXXXIII |
| Aquae Resistentia | IP54 |
| Lux LED | Nullus |
| Angulus Visionis | > 170° |
| Tempus Refectionis | XVI secunda |
| Consumptio Energiae Refectionis | 8 mA |
| Lingua | Multilingua Praesto |
Praeter purgationem et conservationem regularem, plura sunt momenta magni momenti in mente habenda cum inscriptiones electronicas in pluteis curantur. Una ex rebus gravissimis est positio ipsarum inscriptionum. Inscriptiones electronicae in pluteis collocandae sunt in locis ubi clientes eas facile videre possint, sed etiam contactum physicum vitandum est. Inscriptiones electronicae tactui sensibiles sunt et facile laedi possunt si percussae vel percussae sunt.
Aliud momentum grave in conservandis inscriptionibus electronicis in pluteis est programmatura quae eas gubernat. Programmata regulariter renovanda sunt ut accurate pretia et copiae monstrent. Programmata etiam alias functiones magni momenti, ut tempus mutationum pretiorum, moderantur, ergo ea renovata servare est essentiale.