▶Microprocessus Energeticus Servator Provectus Solum in Instrumento Texano Praesto; Consumptio Parva
▶Ostentatio atramenti electronici et usque ad tres colores praestoA/N/R vel A/N/R
▶Communicatio bidirectionalis sine filis inter systema tuum et monitorem
▶Multilinguis aptus, Informationem Complexam Monstrare Potens
▶Dispositio et Contenta Adaptabilia
▶LED micans ad indicatorem admonendum
▶Sustentatum a Tabula cum Adaptatore
▶Facile Installatur, Integratur et Sustinetur
EATACCN suggestus moderationis centralizatae in nube ad exemplaria inscriptionum designanda et renovanda, constitutionem schedulae sustinendam, mutationem magnam, et POS/ERP per API coniunctam.
Protocollum nostrum sine filo propter eius intelligentiam temporis minus energiae consumit et infrastructuram ESL, elementum clavem tabernae connexae, adhibet, quo venditoribus permittatur ut directe cum clientibus suis in puncto decisionis coniungantur. Nostrae inscriptiones electronicae pro pluteis cum LED vel sine LED praesto sunt.
SPECIFICATIO GENERALIS
| Magnitudo Scrinii | 4.2 pollices |
| Pondus | 83 grammata |
| Aspectus | Scutum Frame |
| Microprocessus | Instrumentum Texanum |
| Materia | ABS |
| Dimensio Totalis | 118*83.8*11.2mm / 4.65*3.3*0.44 pollices |
| OPERATIO | |
| Temperatura Operativa | 0-40°C |
| Tempus Vitae Batteriae | Anni V-X (duae-quattuor renovationes per diem) |
| Batteria | CR2450*3ea (Pilae Substituibiles) |
| Potestas | 0.1W |
*Tempus diuturnitatis pilae a frequentia renovationum pendet.
| OSTENDE | |
| Area Ostentationis | 84.2 × 63 mm / 4.2 pollices |
| Color Ostentationis | Niger et Albus et Ruber / Niger et Albus et Flavus |
| Modus Ostentationis | Ostentatio Matricis Punctorum |
| Resolutio | 400 × 300 pixelorum |
| DPI | CLXXXIII |
| Aquae Resistentia | IP54 |
| Lux LED | Nullus |
| Angulus Visionis | > 170° |
| Tempus Refectionis | XVI secunda |
| Consumptio Energiae Refectionis | 8 mA |
| Lingua | Multi-Linguae Praesto |
Dum industria venditionum pergit evolvere, pittacia electronica in pluteis instrumentum magni momenti facta sunt ad inventarium administrandum et informationem de pretiis clientibus praebendam. Pittacia electronica in pluteis, quae etiam ESL appellantur, sunt monitores digitales qui pittacia chartacea traditionalia in pluteis tabernarum substituunt. Monitores per rete sine filo automatice renovantur, ita eliminando necessitatem pretia manualiter mutandi. Cum pittacia electronica in pluteis instrumentum potens sint, sicut quaevis technologia, tamen curam requirunt ut recte fungantur.
Conservatio inscriptionum electronicarum in pluteis maximi momenti est ad earum accuratam et fidelitatem conservandam. ESLs valde sensibiles sunt et curam atque tractationem debitam requirunt ut recte fungantur. Opera conservationis quotidianae includunt purgationem monitoris et curam ut fons potentiae recte fungatur. ESLs rasuris obnoxiae sunt, quae functionem monitoris impedire possunt, itaque magni momenti est eas cum cura tractare.
Denique, cum inscriptiones electronicae in pluteis curantur, necesse est consilium secundarium habere si forte electricitas interrupta vel alius eventus improvisus accidat. Hoc includere potest pilas secundarias vel fontes energiae secundarios, ut generatores pro singulis ostentationibus.
Concludendo, pittacia electronica in pluteis instrumentum validum sunt ad inventarium administrandum et informationem de pretiis clientibus praebendam. Attamen, curam propriam requirunt ut efficaciter fungi perseverent. His consiliis secutis, negotia pittacia electronica in pluteis in bono ordine conservare, periculum errorum minuere et commoda quae clientibus et operariis praebent augere possunt.