Idoneum ad scenaria illuminationis complexa.
Ratio accuratiae est 98% pro scaena normali interiori.
Angulus visionis usque ad 100° Horizontalem × 75° Verticalem.
Memoria interna (EMMC) repositionem sine interrete sustinet, ANR (supplementum automaticum retis datorum) sustinet.
Sustentum POE potentiae.
IP staticum et DHCP sustinet.
Applicabilis ad varia complexa commercialia, supermarkets, tabernas et alia loca.
| Modellum | PC5 |
| Parametri fundamentales | |
| Sensor Imaginis | Sensor CMOS 1/4" |
| Resolutio | 640*400 @ 25fps |
| Frequentia Imaginum | 1~25fps |
| Angulus Visus | 100° Horizontalis × 75° Verticalis |
| Functiones | |
| Via Installationis | Installatio Tectaria/Elevationis |
| Altitudo Installationis | 2.3m~6m |
| Spatium Detectionis | 1.3m ~ 5.5m |
| Proprietas Systematis | Algorithmus intelligens analysis video inclusus, statisticam in tempore reali numeri viatorum intrantium et exeuntium aream sustinet, potest excludere fundum, lucem, umbram, currum mercatorium et alia. |
| Accuratio | ≧98% |
| Copia subsidiaria | Memoria Flash anterior, usque ad dies XXX, ANR |
| Protocolla Retiaria | IPv4, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, DNS, DDNS, NTP, FTPP, HTTP |
| Interfacies | |
| Ethernet | 1×RJ45, 1000Base-TX |
| Portus potentiae | 1×DC 5.5 × 2.1mm |
| Ambientalis | |
| Temperatura Operativa | 0℃ ~ 45℃ |
| Humiditas Operandi | 20%–80% |
| Potestas | DC12V±10%, non altior quam 12V |
| Consumptio Energiae | ≤7.2W |
| Mechanica | |
| Pondus | 0.3 kg (Sarcina inclusa) |
| Dimensiones | 135mm × 65mm × 40mm |
| Installatio | Tectae institutio |
| Altitudo installationis | Latitudo operculi |
| 2.3m | 1.3m |
| 2.5m | 1.7m |
| 3.0m | 2.9m |
| 3.5m | 4.1m |
| 4m~6m | 5.5m |
Spatia publica: Numeratores demographici in spatiis publicis, ut hortis publicis, litoribus, et locis peregrinatoribus, adhibentur ad frequentiam visitantium observandam et salutem et securitatem augendam. Haec data ad pericula potentialia cognoscenda et ad casus subitos celeriter respondendum adhiberi possunt.
Stadia et loca spectaculorum: Stadia et loca spectaculorum computatoribus multitudinis utuntur ad frequentiam indagandam et administrationem turbae optimizandam. Haec data ad securitatem augendam, tempora exspectationis minuenda et experientiam visitantium amplificandam adhiberi possunt.
Summa summarum, demographi instrumenta pretiosissima sunt negotiis, societatibus, et gubernationibus ad colligendas informationes in tempore reali de populatione regionis specificae. Cum celeritate, accuratione, et efficacia sua, numeratores populationis perspicientias utiles praebere possunt quae ad augendam productivitatem, salutem, et experientiam emptorum adhiberi possunt. Si operationes tuas commerciales emendare vis, considera numeratores populationis hodie instituere.