Idoneum ad scenaria illuminationis complexa
Ratio accuratiae est 98% pro scaena interiori normali.
Angulus visionis usque ad 140° Horizontalem × 120° Verticalem
Memoria interna (EMMC) sustinet memoriam offline, ANR (repletionem automaticam retis datorum) sustinet.
Sustentum POE Power supply, Flexibilem Distributionem
IP staticum et DHCP sustine.
Applicabilis variis complexibus commercialibus, macellis, tabernis et aliis locis
Algorithmus et Designatio Securitatis Privatitatis
| Modellum | PC5-T |
| Parametri Generales | |
| Sensor Imaginis | Sensor CMOS 1/4" |
| Resolutio | 1280*800 @ 25fps |
| Frequentia Imaginum | 1~25fps |
| Angulus Visus | 140° Horizontalis × 120° Verticalis |
| Functiones | |
| Modus institutionis | Impositio / Suspensio |
| Altitudo Installationis | 1.9m ~ 3.5m |
| Spatium Detectionis | 1.1m ~ 9.89m |
| Configuratio Altitudinis | Auxilium |
| Altitudo Filtrationis | 0.5cm ~ 1.2m |
| Proprietas Systematis | Algorithmus intelligens analysis video inclusus, statisticam in tempore reali numeri viatorum intrantium et exeuntium aream sustinet, potest excludere fundum, lucem, umbram, currum mercatorium et alia. |
| Accuratio | ≧98% |
| Copia subsidiaria | Memoria flash anterior, usque ad dies CLXXX, ANR |
| Protocolla Retiaria | IPv4, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, DNS, DDNS, NTP, FTPP, HTTP |
| Portus | |
| Ethernet | 1×RJ45, 1000Base-TX, RS-485 |
| Portus potentiae | 1×DC 5.5 × 2.1mm |
| Ambientalis | |
| Temperatura Operativa | 0℃ ~ 45℃ |
| Humiditas Operandi | 20%–80% |
| Potestas | DC12V±10%, POE 802.3af |
| Consumptio Energiae | ≤ 4 W |
| Mechanica | |
| Pondus | 0.46 kg |
| Dimensiones | 143mm × 70mm × 40mm |
| Installatio | Suspensio / Fibulatio Lacunaris |
| Altitudo installationis | Latitudo operculi |
| 1.9m | 1.1m |
| 2m | 1.65m |
| 2.5m | 4.5m |
| 3.0m | 7.14m |
| 3.5m | 9.89m |
| Altitudo installationis | Latitudo operculi |
| 2.5m | 12.19㎡ |
| 3.0m | 32.13㎡ |
| 3.5m | 61.71㎡ |
Denique, numeratores populationis ad salutem et securitatem augendam adhiberi possunt. Numerum hominum in area specifica observando, custodes celeriter minas vel casus necessarios cognoscere et eis respondere possunt, periculum damni clientibus, visitatoribus et operariis minuentes.
Usus demographicorum scenariorum
Numeratores populationis in variis condicionibus adhibentur, quorum quisque suam applicationem specificam habet. Hic sunt exempla communia quomodo demographi adhibeantur:
Venditatio: Numeratores hominum in tabernis venditionis adhibentur ad frequentationem pedestrem monitorandam et experientiam emptorum emendandam. Haec data adhiberi possunt ad dispositionem tabernarum, numerum ministrorum et collocationem productorum optimizandam, necnon ad inclinationes et mutationes in moribus emptorum cognoscendas.
Vectura: Numeratores demographici in centris vecturae, ut stationibus ferriviariis et aeroportubus, adhibentur ad fluxum viatorum monitorandum et moderationem turbae emendandam. Haec data adhiberi possunt ad gradus ministrorum optimizandos, tempora exspectationis minuenda et fluxum viatorum emendandum.