200 Megapixel, POE sustinetAuxilium pro Analysi Gregis Clientium, De-duplicatione machinarum localium.
Securitas Datorum, Processus Detectionis et Comparationis Localis Circuli Proximi.
Magnitudo compacta, installationem lacunaris sustinet.
| Modellum | PC8-A |
| Numerator Hominum Accuratus | |
| Sensorium | Sensor Imaginis Progressive Scan 1/2.8" 200 Megapixel |
| Lens | Focus fixus 12MM F=1.6 FOV-H:33°, Lens optionalis: 6, 8, 16mm |
| Illuminatio Minima | Color: 0.002 Lux @ (F1.6, AGC ON) |
| Obturaculum | 1-1/30000s |
| Ratio Signi ad Sonitum | ≥57dB |
| Aequilibrium Album | Automate |
| Imperium Acquire | Automate |
| DNR (Rescissio Nullitatis) | 3D-DNR |
| WDR | Auxilium |
| Video | |
| Forma Codificationis | H.264 Linea Basis Profile / Profile Praecipuum / Profile Altum |
| Resolutio | 1920×1080 |
| Frequentia Imaginum Video | 1~25fps |
| Frequentia Bitralis Videonis | 64Kbps ~ 16Mbps |
| Muti-Stream | Flumen Duplex |
| Subtitulus | Tempus, Dies, Ostentatio Subtitulorum, Configuratio Auxilii |
| Configuratio Imaginis | Claritas, Contrastus, Saturatio, Acutitas, Speculatio Configurabiles |
| Rete | |
| Protocollum Retiale | TCP/IP, ICMP, HTTP, DHCP, RTSP |
| Systema | |
| Recuperatio Systematis | Auxilium |
| Functio Pulsus Cordis | Auxilium |
| Securitas | Administratio usorum multi-graduum cum protectione tesserae |
| Numeratio Hominum | |
| Accuratio | ≥95% (Ambitus Probationis) |
| Repositorium Bibliothecae | Triginta milia imaginum |
| Densitas Detectionis | Triginta Imagines |
| Interfacies Externa | |
| Interfacies Retialis | 1×RJ45, 10Base-T/100Base-TX, POE |
| Potestas | Non |
| Ambitus | |
| Temperatura | –25℃~55℃ |
| Humiditas | 10%~85% (sine condensatione) |
| Fons Potentiae | POE |
| Iactura | ≤5W |
| Physica | |
| Pondus | Instrumentum ≤ 0.15kg, cum involucro ≤ 0.4kg |
| Dimensiones | Diameter 82MM * 32MM |
| Installatio | Installatio Lacunaris |
Demographus est innovatio technologica quae modum quo notitias de populatione regionis datae colligimus omnino mutavit. Instrumentum designatum est ad automatice numerandum et indagandum numerum hominum qui locum specificum intrant vel exeunt, notitias in tempore reali praebens quae ad varios usus adhiberi possunt. Hodie, demographi in variis locis adhibentur, a centris mercatoriis et centris vecturae ad stadia et hortos publicos. Hic articulus utilitates et usus computatorum populationis explorat, illustrans utilitates quas in variis locis praebere possunt.
Praecipua commoda demographorum sunt celeritas, accuratio et efficacia. Dissimiles numerationibus manualibus, quae erroribus obnoxiae sunt et diu tempus consumere possunt, demographi notitias in tempore reali fere statim praebent. Hoc significat negotia, organizationes et gubernationes decisiones bene fundatas in informatione recentissima capere posse, efficientiam et productivitatem augentes.
Aliud commodum numeratorum populationis est quod ad vestigia tendentiarum per tempus adhiberi possunt. Hoc meliorem ordinationem et praedictionem facilitat, necnon exempla et mutationes morum identificandas. Exempli gratia, demographi in centris mercatoriis ad frequentationem pedestrem indagandam et venditoribus auxilium ferre possunt ad dispositiones tabernarum optimizandas et experientiam emptorum emendandam.