▶Microprocessus Energeticus Servator Provectus Solum in Instrumento Texano Praesto; Consumptio Parva
▶E-AtramentumOstentatio et usque ad tres colores praestoA/N/R vel A/N/R
▶Communicatio bidirectionalis sine filis inter systema tuum et monitorem
▶Multilinguis aptus, Informationem Complexam Monstrare Potens
▶Dispositio et Contenta Adaptabilia
▶LED micans proIndicator admonitio
▶Sustentatum a Tabula cum Adaptatore
▶Facile Installatur, Integratur et Sustinetur
EATACCN suggestus moderationis centralizatae in nube ad exemplaria inscriptionum designanda et renovanda, constitutionem schedulae sustinendam, mutationem magnam, et POS/ERP per API coniunctam.
Protocollum nostrum sine filo propter eius intelligentiam temporis minus energiae consumit et infrastructuram ESL, elementum clavem tabernae connexae, adhibet, quo venditoribus permittatur ut directe cum clientibus suis in puncto decisionis coniungantur. Nostrae inscriptiones electronicae pro pluteis cum LED vel sine LED praesto sunt.
| Magnitudo Scrinii | 2.66 pollices |
| Pondus | XXVIII grammata |
| Aspectus | Scutum Frame |
| Microprocessus | Instrumentum Texanum |
| Materia | ABS |
| Dimensio Totalis | 85.9*41.9*9.1mm |
| OPERATIO | |
| Temperatura Operativa | -20-40°C |
| Tempus Vitae Batteriae | Anni V-X (duae-quattuor renovationes per diem) |
| Batteria | Accumulator polymericus |
| Potestas | 0.1W |
| OSTENDE | |
| Area Ostentationis | 59.5 × 30.1 mm / 2.66 pollices |
| Color Ostentationis | Niger et Albus et Ruber / Niger et Albus et Flavus |
| Modus Ostentationis | Ostentatio Matricis Punctorum |
| Resolutio | 296 × 152 pixel |
| DPI | CLXXXIII |
| Aquae Resistentia | IP67 |
| Lux LED | Septem colorum LED |
| Angulus Visionis | > 170° |
| Tempus Refectionis | XVI secunda |
| Consumptio Energiae Refectionis | 8 mA |
| Lingua | Multi-Linguae Praesto |
Melior experientia emptoris
Venditores felicissimi sciunt praebere experientiam emptorum eximiam clavem esse ad augendas venditiones et fidelitatem erga marcam aedificandam. Etiquettae electronicae in pluteis partes vitales agunt in hoc, experientiam emptorum multis modis emendando. Exempli gratia, emptores facile pretia et singula productorum legere possunt, quod eis adiuvare potest ut decisiones emptionis bene fundatas faciant. Praeterea, inscriptiones electronicae in pluteis informationes utiles de producto, ut disponibilitatem, ingredientia et informationes nutritionales, praebere possunt, adiuvantes emptores ut decisiones emptionis bene fundatas faciant.